Ką daryti, kad jūsų automobilis atrodytų kaip naujas

Nesvarbu, kokio senumo yra jūsų automobilis, jūs galite jį vėl padaryti panašų į naują. Tam jums net nereikia išleisti daug pinigų. Jums tereikia žinoti, kokių veiksmų imtis ir kaip juos tinkamai atlikti. Automobilio išvaizdos išsaugojimas svarbus ne vien dėl estetinių priežasčių. Kuo geriau atrodys jūsų automobilis, kuo bus geriau išsaugotas jūsų automobilio kėbulas, tuo didesnė bus jo vertė. Tai bus aktualu, jei ateityje sugalvosite jį parduoti.

Šiame įraše aptarsime, kaip padaryti, kad jūsų automobilis atrodytų kaip naujas. Pakalbėsime apie įvairius būdus, kuriais galite pagerinti savo automobilio išvaizdą ir pateiksime keletą naudingų patarimų, kaip geriausiai įgyvendinti kiekvieną aptariamų žingsnių. Sužinosite, kaip savo seną kledarą paversti išvaizdžiu ir it nauju atrodančiu automobiliu!

Automobilio išvaizda, kėbulas

Plovimas ir vaškavimas. Dažniausiai prastą automobilio išvaizdą nulemia prastai atrodanti dažų sluoksnis ant automobilio kėbulo. Pagrindinės nublukusių dažų priežastys yra oksidacija, įbrėžimai, sūkurių žymės ir aplinkos teršalai. Kad jūsų automobilis vėl atrodytų kaip naujas, turite pašalinti šias dėmeles ir sugrąžinti blizgesį. Geriausias būdas tai padaryti – tinkamai plauti ir vaškuoti automobilį. Plaunant nuo automobilio paviršiaus pašalinami nešvarumai, dulkės ir kiti teršalai, o vaškuojant dažai padengiami apsauginiu sluoksniu ir apsaugomi nuo tolesnių pažeidimų.

Geriausiam efektui pasiekti, naudokite tokias medžiagas, kaip mikropluošto šluostė ir aukštos kokybės automobilių šampūnas. Prieš imdamiesi bet kokių veiksmų, pirma būtinai nuplaukite savo automobilio kėbulo paviršių, kad būtų pašalinti visi likę nešvarumai. Vėliau dažus patepkite vašku arba hermetiku. Tai suteiks papildomą apsaugos nuo aplinkos teršalų sluoksnį ir palengvins automobilio valymą ateityje.

Jei reikia, perdažykite automobilio išorę. Tai suteiks jam gyvybingesnę išvaizdą, be to, padės apsaugoti dažus nuo tolesnių pažeidimų. Automobilį galite perdažyti patys arba šiam darbui pasamdyti profesionalą.

Rūdžių pašalinimas. Rūdys ir įbrėžimai gali sumenkinti net aukščiausios klasės, prabangiausio automobilio išvaizdą. Norėdami pašalinti rūdis, naudokite cheminį rūdžių valiklį arba švitrinį popierių nedideliems pažeidimams pašalinti. Jei yra gilių įbrėžimų, gali tekti naudoti abrazyvinesnes medžiagas, pavyzdžiui, poliravimo miltelius ir rotacinį buferį.

Ratlankių keitimas. Dar vienas būdas senam automobiliui suteikti naują išvaizdą – pakeisti jo poziciją ir ratlankius. Pažeminta pakaba suteiks automobiliui aptakesnę, modernesnę išvaizdą, o didesni ir patrauklesni ratlankiai taip pat įdės savo indėlį į automobilio išvaizdą. Jei neturite pinigų brangiems naujiems ratlankiams, pabandykite rinktis naudotus, aukštesnės kokybės ir geresnio prekinio ženklo.

Kitų automobilio paviršių priežiūra. Savo automobiliui patrauklesnę išvaizdą taip pat galite suteikti pasirūpinę visais jo paviršiais. Tai apima kruopštų visų automobilio paviršių, įskaitant langus, ratus, buferius ir salono apmušalus, valymą ir poliravimą. Kruopštus visų transporto priemonės dalių valymas gali padėti atkurti išblukusių dažų dangą iki lyg naujos ir automobilis atrodys kur kas geriau. Apsvarstykite ir galimybę atnaujinti automobilį įvairiais priedais, pavyzdžiui, spoilerių ir šoninių slenksčių. Šie pakeitimai gali padėti suteikti automobiliui aukštos klasės įvaizdį.

Kilimėlių keitimas. Dėl senų, nusidėvėjusių kilimėlių automobilis gali atrodyti nykus ir pasenęs. Investuokite į kokybiškus naujus kilimėlius, kad salonas atrodytų gaiviai ir naujai. Įsitikinkite, kad jie patvarūs ir lengvai valomi – juk nenorite, kad vos po kelių panaudojimų jie vėl atrodytų purvini!

Be to, automobilio salono siurbimas gali labai pakeisti bendrą jo išvaizdą. Būtinai išvalykite visus paviršius, įskaitant langus, kilimus ir apmušalus.

Vairo apmušalas. Naudokite vairo apmušalą. Tai paprastas ir nebrangus būdas automobilio interjerui suteikti stiliaus. Ieškokite automobilio spalvą ir dizainą atitinkančio apmušalo arba ieškokite ko nors labiau traukiančio akį.

Kiti apmušalai. Sėdynių užvalkalai yra puikus būdas suteikti automobilio salonui aukštos klasės išvaizdą. Rinkitės prie esamų spalvų ir dizaino motyvų derančius sėdynių užvalkalus. Tačiau nereikia nė sakyti, kad aukštos kokybės sėdynių užvalkalai taip pat gali apsaugoti paviršiaus medžiagą nuo nusidėvėjimo. Tai – dar viena priežastis pasirūpinti tinkamais ir kokybiškais apmušalais.

Techninė priežiūra. Reguliari techninė priežiūra užtikrins sklandų automobilio veikimą ir padės palaikyti geriausią jo išvaizdą. Pakeiskite senas, susidėvėjusias dalis, pavyzdžiui, stabdžius ar padangas, kad automobilis būtų saugus važiuoti. Galiausiai būtinai pasirūpinkite visais smulkiais remonto darbais, pavyzdžiui, pakeiskite susidėvėjusias žarnas arba sutvarkykite atsilaisvinusias apdailos detales. Net ir mažiausios detalės gali turėti didelę reikšmę ir pagerinti bendrą automobilio išvaizdą. Nereikia nė sakyti, kad tai taip pat gerokai padidins tikrąją jūsų automobilio vertę. Tai bus aktualu, kai nuspręsite automobilį pardavinėti ir pirkti naują.

Naudodamiesi šiais patarimais, galite bet kokį seną automobilį vėl padaryti panašų į naują. Neleiskite, kad jūsų transporto priemonės amžius taptų pasiteisinimu apleisti savo automobilį – rūpinkitės juo ir užtikrinkite, kad jis atrodytų kuo geriau! Jei įdėsite šiek tiek pastangų, jūsų automobilis atrodys taip, tarsi būtų ką tik išvažiavęs iš salono.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *