Kaip greitai parduoti automobilį?

Automobilio pardavimas nėra toks jau paprastas dalykas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Sunkiausia, jei norisi parduoti greitai, bet tuo pačiu nesinori nuleisti kainos per daug žemai. Yra keletas universalių dalykų, kuriuos padarius jūs galėsite greitai parduoti savo tranposrto priemonę jos nenupiginant.

Automobilio kainos nustatymas

Automobilio pardavimas

Viena didžiausių kliūčių greitam automobilio pardavimui yra netinkamos kainos nustatymas. Natūralu, kad pardavėjas nori už savo transporto priemonę gauti kuo didesnę sumą. Tačiau tai nepadeda pritraukti pirkėjų, todėl svarbu automobilio pardavimo kainą nustatyti tiksliai ir profesionaliai.

Susidūrę su automobilių pardavimų ar tuo užsiimantys profesionaliai tikrai neturės problemų nustatyti kainos. Bet kitiems rekomenduojama susipažinti su rinka ir joje vyraujančiomis kainomis. Tą padaryti lengviausia tiesiog atsidarius bet kurį didesnį parduodamų automobilių skelbimų portalą ir pasižiūrėjus kokiomis kainomis yra parduodami jūsų markės, modelio, pagaminimo metų ir kitaip panašūs ar identiški automobiliai. Tai leis suprasti ko galite reikalauti ir tikėtis iš pirkėjų.

Automobilio paruošimas pardavimui

Pardavimui svarbiausia yra automobilio techninė būklė. Bet taip pat svarbu ir tai, kaip automobilis atrodo, kokia yra jo išvaizda. Tai svarbu ne tik pačiu pardavimo momentu, bet dar iki jo, ruošiant skelbimą.

Kad skelbimas kristų į akį, neužtenka tik įdėti pasiūlymą su kaina ir automobilio aprašymu. Automobilio nuotraukos turi patraukti dėmesį, o to geriau nepadarys niekas kitas, kaip tik tvarkingo, nuplauto ir išvalyto automobilio nuotraukos.

Atrodytų, kad tai antraeilis ir nesvarbus dalykas, bet jei savo automobilį norite parduoti greitai, tuomet net ir tokie atrodytų maži dalykai yra svarbūs.

Pasiruošimas deryboms

Nepamirškite, kad automobilio pardavimas turi savo specifiką. Vienas tokių elementų – derybos dėl kainos. Pirkėjas visada tikisi, kad nustatyta kaina bus bent šiek tiek nuleista ir dėl jos bus galima pasiderėti.

Privalote tam pasiruošti ir nusistatyti tam tikras ribas, kurių negalite ar nenorite peržengti kainos atžvilgiu. Tą reikėtų apgalvoti dar prieš nustant pardavimo kainą. Bet turėkite omenyje, kad visiškas atsisakymas derėtis gali atbaidyti potencialius pirkėjus, nebent jūsų kaina jau ir taip yra mažesnė, nei rinkos.

Pasiruoškite automobilio perleidimo dokumentus

Nepamirškite, kad jei jūs esate pardavėjas, tai jūs ir turite pasirūpinti visais su sandoriu susijusiais dokumentais. Svarbiausia yra paruošti pirkimo-pardavimo sutartį, bet taip pat reikėtų pasiruošti ir visus kitus nuosavybės perleidimo dokumentus ir būti pasiruošus atlikti visus reikalingus žingsnius internetu.

Automobilių supirkimas

Toks savarankiškas automobilio pardavimas turi savų pliusų. Jūs galite patys kontroliuoti kam ir už kiek parduosite automobilį. Bet to kaina yra tokia, kad jums pačiams teks viskuo pasirūpinti, o garantijų, kad pardavimas bus greitas ir sėkmingas – nėra.

Kaip alternatyvą savarankiškam automobilio pardavimui galima pasiūlyti automobilių supirkimą. Tai – greičiausias būdas parduoti automobilį, nes jūs tik susisiekę su supirkėju iš karto gausite pasiūlymą. O sutikimo parduoti atveju, jums nereikės niekuo rūpintis, nes supirkėjas pats atvažiuos pasiimti jūsų automobilio.

O dabar, su galimybe išsiųsti vieną paraišką visiems Lietuvos supirkėjams vienu metu, kurią siūlo VisiSupirkejai.lt, jūs turite maksimalią kainos kontrolę, kas leis jums automobilį parduoti už ne mažesnę, nei rinkos kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *