Kitų transporto priemonių supirkimas

Nebenaudojamas ar pasenęs lengvasis automobilis, kuriam ieškoma automobilių supirkimo paslaugą teikiančių asmenų ar įmonių – plačiai paplitęs reiškinys. Tą patį galime pasakyti ir apie motociklų supirkimą. Abi šias paslaugas suteikia labai daug Lietuvos supirkėjų, nors didžioji dalis prioritetą teikia būtent lengviesiems automobiliais.

Tačiau kitų transporto priemonių ir įvairaus komercinio transporto supirkimas – taip pat turi savo nišą. Tokio transporto supirkimu dažniausiai užsiima didesnės įmonės, galinčios supirkti įvairias transporto priemones net didesniais kiekiais. Jei jums priklauso nebenaudojamas autobusas, mikroautobusas, sunkvežimis, priekabos ar puspriekabės, vilkikai, autovežiai ar žemės ūkio techniką – ją galite sėkmingai parduoti per mūsų platformą. Mes bendradarbiaujame ne tik su lengvųjų automobilių supirkėjais, bet ir su įvairaus stambaus komercinio transporto supirkėjais. Kadangi tokį transportą superka didelės, patikimos ir gerą reputaciją turinčios įmonės, galite būti tikri, kad per ieškodami supirkėjų per VisiSupirkejai.lt platformą, tikrai rasite patikimą nestandartinių transporto priemonių supirkėją.

Procesas yra identiškas tam, kuriuo supirkėjui parduodamas ir lengvasis automobilis. Jūs pateikiate supirkėjams savo norimos parduoti transporto priemonės pasiūlymą, su jumis susisiekia susidomėję supirkėjai ir jūs susitariate dėl preliminarių sąlygų, susitikimo ir transporto apžiūros bei išsivežimo (sėkmingo sandorio atveju).

Kontaktai dėl supirkimo: El. paštas – info@visisupirkejai.lt ir Telefono nr. +370 6 58 41 124

Autobusų supirkimas

Gali nutikti, kad jūsų turimas autobusas yra nebenaudojamas, nebevažiuojantis ir todėl jis viso labo užima daug vietos. O galbūt su autobusus viskas tvarkoje, bet jums reikia jį pakeisti kitu ar apskritai pakeisti transporto priemonę. Priežasčių, kodėl gali reikėti parduoti autobusą – labai daug. Bet jam surasti pirkėją – ne taip paprasta, nes paklausa tokioms transporto priemonės Lietuvoje yra labai ribota.

Tačiau pateikę pasiūlymą autobusų supirkėjui – jūs beveik garantuotai sulauksite jo pasiūlymo. Autobusų supirkimas turi mažai alternatyvų dėl jau minetos priežasties, kad Lietuvoje surasti pirkėją tokiai transporto priemonei – labai sunku. Autobusų supirkimas ne tik išsprendžia šią problemą, bet tą padaro greitai. Kaip ir automobilių supirkimo atveju, autobusų supirkimo paslauga leis savo bet kokios markės ir bet kokios būklės autobusą parduoti išskirtinai greitai.

Mikroautobusų supirkimas

Mikroautobusai turi didesnę paklausą Lietuvoje, todėl čia juos parduoti yra lengviau nei autobusus. Nepaisant to, mikroautobusų supirkimas yra kur kas greitesnis būdas parduoti savo transporto priemonę nei bet kuris kitas.

Su mumis bendradarbiaujantys mikroautobusų supirkėjai superka visų markių mikroautobusus. Jie gali būti nauji, seni, naudoti, daužti ar turėti įvairių defektų. Kaip ir kitų transporto priemonių supirkimo atveju, tai – neturi jokios įtakos supirkėjų susidomėjimui jūsų pasiūlymu. O kadangi mikroautobusus parduoti tiesiogiai rinkoje nėra lengva, nes jų paklausa yra gerokai mažesnė nei lengvųjų automobilių, mikroautobusų supirkimas yra geriausia to alternatyva.

Sunkvežimių supirkimas

Tai – dar viena transporto priemonė, kurią realizuoti Lietuvos rinkoje nėra taip lengva. Ypatingai tais atvejais, kai sunkvežimis nebėra naujas, nebevažiuoja ar turi kokių nors defektų. Tokiais atvejais sunkvežimių supirkimas gali būti vienintelis pasirinkimas, kurį turėsite, jei norėsite tokią transporto priemonę sėkmingai parduoti.

Bet alternatyvų nebuvimas nereiškia, kad sunkvežimius superkanti įmonė pasiūlyti rinkos situacijos neatitinkantį sprendimą. Su mumis dirba sunkvežimius superkančios įmonės, kurios turi reputaciją ir gerų sandorių istoriją. Todėl galite būti tikri, kad jos negriaus savo pasitikėjimo pateikdamos jums neadekvatų pasiūlymą.

Nepaisant to, kad sunkvežimis yra išskirtinai didelė transporto priemonė, jos pardavimas supirkėjui turi tuos pačius privalumus, kuriuos turi lengvųjų automobilių ar kitų mažesnių transporto priemonių supirkimas. Tai reiškia, kad sandoris gali būti įgyvendintas labai greitai, o sunkvežimio transportavimu pasirūpins pats supirkėjas be jokių papildomų mokesčių iš jūsų pusės.

Priekabų ir puspriekabių supirkimas

Jei turite nebenaudojamų ir nereikalingų priekabų ar puspriekabių – galite jas sėkmingai parduoti supirkėjui per mūsų platformą. Nesvarbu, kokios būklės priekaba stovi jūsų kieme ar garaže, jūs tikrai rasite susidomėjusį supirkėją, kuris pateiks jums rinkos kainas atitinkantį pasiūlymą.

Be to, kad galite greitai rasti pirkėją, supirkimo paslauga pasitarnaus ir tuo, kad priekabų transportavimu ir visų reikalingų dokumentų tvarkymu pasirūpins pats supirkėjas.

Vilkikų supirkimas

Norite parduoti savo vilkimą greitai ir brangiai? Dažniausiai teks pasirinkti bent vieną iš šių dviejų privalumų. Dažnai skubus vilkiko pardavimas gali sąlygoti žemą kainą, o ieškant didesnės kainos – gali reikėti gerokai palaukti, nes pardavimas gali užsitęsti. Laimei yra profesionalų vilkikų supirkimą siūlančių bendrovių, kurios gali ir greitai, ir brangiai supirkti šias transporto priemones.

Tai – populiari ir populiarėjanti paslauga, nes ją teikia profesionalios, gerą reputaciją turinčios įmonės. Todėl dažnai vilkikų supirkimo paslauga besinaudojantys asmenys lieka patenkinti ir gali rekomenduoti tokią paslaugą. Jie vilkiką parduoti greitai ir brangiai, sėkmingai gaudami kainos pasiūlymą, kuris yra labai arti to, ką būtų galima gauti rinkoje.

Kadangi yra superkami bet kokie vilkikai, o supirkėjai dirba visoje Lietuvoje ir visą parą, parduoti savo seną vilkiką supirkėjui – išskirtinai paprasta ir patogu. O su VisiSupirkejai.lt pagalba – tai tampa dar greičiau ir paprasčiau.

Žemės ūkio technikos supirkimas

Supirkėjai superka ir įvairią žemės ūkio techniką, todėl ūkininkai taip pat gali greitai ir sėkmingai rasti savo turimo transporto supirkėją. Su mumis dirbančios įmonės superka kombainus, traktorius, krautuvus ir kią žemės ūkio techniką.

Parduoti ją kitais kanalais gali būti sudėtinga. Ji gali būti paklausi tik kitiems ūkininkams, kurių Lietuvoje nėra tiek jau daug, kaip, pavyzdžiui, asmenų norinčių pirkti lengvuosius automobilius ar kitą motorinį transportą. Be to, jei turima žemės ūkio technika yra pasenusi, ilgą laiką neatnaujinta ar apskritai nebeatliekanti savo funkcijų, tai gali dar labiau apriboti jos pardavimą standartiniais kanalais.

Na, o tuo tarpu žemės ūkio technikos supirkėjai gali pasiūlyti tuos pačius privalumus, kaip ir bet kurio kito superkamo transporto savininkams. Tai:

  • galimybė greitai parduoti turimą žemės ūkio techniką;
  • galimybė rasti pirkėją bet kokiai ir bet kokio stovio technikai, nes superkami traktoriai, kombainai ir kt.;
  • galimybė parduoti tokį komercinį transportą brangiai, už jį gaunant arti rinkos kainos;
  • pačio supirkėjo pasirūpinimas visais dokumentais, jų užpildymas;
  • pačio supirkėjo išsivežama technika, nepriklausomai nuo jos dydžio ir techninės būklės.

Kaip matote, bet kokios transporto priemonės ir bet kokio komercinio transporto supirkimas – toks pat paprastas, kaip ir lengvųjų automobilių supirkimas. Tai taip pat neša tas pačias naudas pardavėjui. Pridėkite prie to faktą, kad su mumis bendradarbiauja tik patikimos, savo gerą vardą užsitarnavusios ir nepriekaištingą reputaciją turinčios tokio transporto supirkimo įmonės ir jūs galite būti tikri, kad pasirinkę bet kokio tipo transporto priemones parduoti per mūsų platformą, jūs gausite maksimalią naudą.

Jums tiesiog reikia užpildyti supirkimo formą, o visą likusį darbą padarysime mes ir su mumis visoje Lietuvoje ir visą parą dirbantys supirkėjai.