Automobilių supirkimas įmonėms

Automobilių supirkimo paslaugos teikiamos ne tik fiziniams asmenims. Automobilių supirkimas įmonėms taip pat yra tai, ką siūlo Lietuvos supirkėjai.

Natūralu, kad bėgant laikui Lietuvos įmonės nori atsinaujinti savo nuosavybėje turimus automobilius. Priežasčių tam gali būti daugybė: automobilių nusidėvėjimas, nuvertėjimas, nebetinkamai atliekamos komercinės jų funkcijos ir t.t. Įsigyti naują automobilį įmonei nėra sunku, nes tam ji turi daug galimybių. Tai gali būti tiesioginis naujų automobilių pirkimas, išperkamoji automobilio nuoma, lizingas ar kita (pvz. automobilio pirkimas iš supirkėjų apie kurį pakalbėsime vėliau). Tačiau ką daryti su senais automobiliai?

Skirtingai nei fiziniai asmenys, įmonės nevisada gali sau leisti automobilius pardavinėti kitiems fiziniams asmenims. Kaip ir kitą nurašytą savo turtą, įmonės siekia parduoti urmu, didesniais kiekiais. Būtent čia gali pagelbėti automobilių supirkimas įmonėms. Su mumis dirbantys automobilių supirkėjai gali įmonėms pasiūlyti supirkti jų naudotus įmonės automobilius už rinkos kainą. Be to, Lietuvoje iš įmonių ir kitų verslų yra superkami ne tik automobiliai, bet ir visos kitos transporto priemonės.

Be to, automobilių supirkimas įmonėms garantuoja ir papildomas naudas:

  • Operatyvumas. Susitarti dėl automobilių supirkimo nėra sudėtinga. O susitartus supirkėjai gali automobilį (-ius) iš įmonės teritorijos operatyviai išsivežti dar tą pačią darbo dieną. Jei superkamų automobilių yra daugiau – terminai gali kisti. Bet tai vis tiek bus greičiausias įmanomas būdas parduoti automobilį. Net nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste yra įsikūrusi verslo būstinė, nes supirkėjai dirba visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kituose miestuose).
  • Paprastumas. Automobilių supirkėjai įmonėms naudingi ir tuo, kad jie maksimaliai supaprastina visą pardavimo procesą. Visi dokumentai yra paruošiami ir užpildomi supirkėjų, o įmonėms reikia tik juos patvirtinti ir pasirašyti.
  • Rinkos kaina. Šiandien Lietuvoje dirbantys ir ypač daug patirties darbe su verslininkais turintys supirkėjai gali pasiūlyti adekvačias ir rinkos situaciją atitinkančias supirkimo kainas.

Kaip galite matyti, automobilių supirkimas įmonėms yra paslauga, kuri puikiai atitiks interesus tų verslininkų, kurie nori kuo paprasčiau ir greičiau atsikratyti naudotas automobiliais. Jie gali netgi būti daužti, turėti defektų ar būti visais nevažiuojantys. Automobilių supirkimas verslui bus naudingas net ir tokiu atveju, kai komerciškai realizuoti transporto priemonių neįmanoma kitais būdais.

Kontaktai dėl supirkimo: El. paštas – info@visisupirkejai.lt ir Telefono nr. +370 6 58 41 124

Automobiliai įmonėms iš supirkėjų

Supirkėjai įmonėms ir kitam verslui gali pasiūlyti ne tik supirkimo paslaugą. Jei įmonė nori atsinaujinti savo automobilių parką ir darbuotojams patikėti kitus automobilius, supirkėjai gali padėti tą padaryti, pasiūlydami įmonei nusipirkti naudotų automobilių.

Kiekvienas didesnis supirkėjas gali ne tik didesniais kiekiais supirkti Lietuvos įmonių automobilius. Jie taip pat gali pasiūlyti įvairių markių, pagamino metų ir įvairaus stovio transporto priemones įvairiais kiekiais. Dažniausiai supirkėjų pasiūloje yra naudoti automobiliai, tačiau kai kurie stambesni supirkėjai gali pasiūlyti ir naujų ar apynaujų transporto priemonių. Todėl tokia paslauga yra ypač naudinga, jei įmonė nenori senų automobilių pakeisti naujais, bet viso labo nori juos atsinaujinti kitas naudotais automobiliais.

Dėl šios paslaugos galite drąsiai kreiptis į mus šiais kontaktais:

El. paštu: info@visisupirkejai.lt
Telefonu: +370 6 58 41 124