Visureigių (džipų) supirkimas

Kai kuriems vairuotojams visureigiai (Lietuvoje dar vadinami džipais) gali būti geriausia transporto priemonė, nes juose suderinama šeimyninio sedano funkcionalumas ir pikapo ar mikroautobuso galia bei galimybės. Nesvarbu, ar planuojate pakeisti savo seną automobilį nauju visureigiu ar ketinate pakeisti savo turimą visureigį kita transporto priemone, visureigių (džipų) supirkimas gali būti ta paslauga, kurios ieškote.

Visureigių ištakos – pirmasis Chevrolet Suburban, pagamintas 1930-aisiais. Šie pirmieji visureigiai iš esmės buvo sunkvežimių konstrukcijos ir pirkėjai jais susidomėjo tik tada, kai devintajame ir dešimtajame dešimtmetyje pasirodė mažesni, labiau paprastų vairuotojų poreikiams pritaikyti modeliai, pavyzdžiui, Jeep Cherokee ir Ford Explorer. Šiandien visureigių yra įvairių dydžių, markių ir modelių. Be to, galima rinktis įvairiais degalais varomus džipus: benzinu, dyzeliu, elektra arba hibridinius visureigius.

Skirtinguose visureigių modeliuose skirtingai akcentuojamas sportiškumas bei kitos jo pagrindinės funkcijos. Vieni jų skirti stiliui ir našumui, kiti turi daugiau galios ir geriau tinka dideliems kroviniams vežti ar vilkti. Vertinant bendrai, visureigiai turi šiuos išskirtinius privalumus:

  • yra pritaikyti komfortabliai važiuoti nestandartiniais ir nekokybiškais keliais;
  • gali lengviau vežti ar tempti didesnius krovinius;
  • turi daugiau vietos ir erdvės nei kiti automobiliai.

Nepaisant visų skirtumų tarp visureigių, supirkėjus domina visų tipų, markių, modelių ir variklių džipai. Visureigių supirkimas išsiskiria būtent tuo, kad su šia paslauga galite rasti pirkėją bet kokiam visureigiui. Be jau minėtų paslaugos specifikos aspektų, taip pat galima pastebėti, kad džipų supirkėjai gali nupirkti ir nevažiuojančius, daužtus džipus su įvairiais defektais ir be techninės apžiūros.

Be to, kaip galima pastebėti tiek naujų, tiek naudotų automobilių rinkoje Lietuvoje, visureigiai vidutiniškai yra brangesni nei kitų tipų automobiliai. Jie taip pat yra mažiau ekonomiški (suvartoja daugiau degalų) palyginus su kitomis transporto priemonėmis. Tai atsispindi ir visureigių supirkimo kainose.

Kontaktai dėl supirkimo: El. paštas – info@visisupirkejai.lt ir Telefono nr. +370 6 58 41 124

Visureigių (džipų) supirkimo privalumai

Džipų supirkimas turi daug privalumų, kurių nerasite pasirinkę tokią transporto priemonę parduoti skelbimų portaluose ar bet kokiais kitais kanalais. Tarp didžiausių privalumų, kuriuos gali pasiūlyti visureigių supirkėjai yra:

  • Greitis. Savo visureigį, nepriklausomai nuo jo techninio stovio ir kitų savybių, galite sėkmingai parduoti dar tą pačią dieną. Susisiekus su supirkėju, jo pasiūlymo sulaukti galite jau per pirmas kelioliką minučių.
  • Plati pasiūla. Lietuvoje veikia daugybė supirkėjų, todėl pirkėją savo džipui galite surasti itin paprastai. Ypač su VisiSupirkejai.lt pagalba, nes mes bendradarbiaujame su visais patikimais Lietuvos supirkėjais.
  • Patogumas. Savo visureigį supirkimui gali pasiūlyti tiesiog užpildę vieną formą, nurodant bazinę informaciją apie norimą parduoti transporto priemonę. Tuomet su jumis susisieks patys susidomėję supirkėjai.
  • Nereikia rūpintis dokumentais. Parduodant džipą supirkėjui, jums nereikės rūpintis jokiais dokumentais. Pirkimo-pardavimo sutartimi ir kitas sandorio įgyvendinimui būtinais dokumentais pasirūpins pats supirkėjas.
  • Nereikia rūpintis transportu. Nesvarbu kur stovi jūsų džipas ir kokios būklės jis yra, supirkėjas pats pasirūpins jo išsigabenimu ir transportu.

Žinoma, visureigių (džipų) supirkimas turi ir daugiau privalumų. Jie priklausys nuo pasirinkto supirkėjo ir jo galimybių pasiūlyti kokybiškas paslaugas. Bet bendradarbiaudami su mumis, jūs tikrai neprašausite ir savo visureigį galėsite parduoti brangiai, greitai ir sėkmingai.