Automobilių pervežimo paslaugos

Automobilių pervežimas

Jei renkatės automobilių pervežimo paslaugas, jums gali būti įdomu, ko ieškoti pervežimo paslaugas teikiančioje įmonėje ir kaip ją išsirinkti. Kai kalbama apie automobilių vežimo paslaugas, svarbu tinkamai ištirti skirtingas tokias paslaugas teikiančias įmones ir pasirinkti tokią, kuri turi gerą reputaciją ir patirties vežant visų tipų ir dydžių automobilius, ypač tuos, kurių reikia jums. Taip pat svarbu rasti tokią logistikos įmonę, kuri automobilius gabentų į jūsų norimą vietą. Kai kurios jų automobilių peveržimu užsiima tik Lietuvoje, kitos gabena ir į kitas Europos Sąjungos šalis bei taip pat ir iš jų į Lietuvą.

Bet pirmiausia žinokite, kad yra skirtingų kategorijų automobilių pervežimo paslaugų. Tarp jų: krovinių vežimas geležinkeliu, oro transportas ir vežimas sunkvežimiais. Automobilių gabenimas geležinkeliu yra ekonomiškas būdas gabenti automobilius ir sunkvežimius. Oro transportas naudingas vežant automobilius iš vienos šalies į kitą. Galiausiai, sunkvežimių transportu dažnai naudojasi automobilių pardavėjai, kai reikia pervežti transporto priemonę iš vienos vietos į kitą. Būtent automobilių gabenimas sunkvežimiais yra aktualiausia automobilių pervežimo paslauga Lietuvoje, populiari tiek supirkėjų, tiek kitų perpardavėjų, dirbančių su automobiliais.

Tuomet reikia nepamiršti dar kelių dalykų:

  • Įsitikinkite, kad įmonė pritaiko draudimą gabenamiems automobiliai bei pasiteiraukite apie įmonės draudimo politiką;
  • Išsiaiškinkite, ar įmonė siūlo kokias nors papildomas paslaugas, pavyzdžiui, detalių tvarkymo ar pagalbos kelyje paslaugas.

Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra automobilių transportavimo paslaugų kaina. Kaina gali skirtis priklausomai nuo jūsų transporto priemonės dydžio ir svorio, taip pat nuo nuvažiuojamo atstumo. Pasiteiraukite apie nuolaidas, jei keliaujama dideliu atstumu arba vienu metu gabenami keli automobiliai. Jei gabenate prabangų automobilį, įsitikinkite, kad renkatės įmonę, turinčią konkrečios patirties gabenant tokio tipo transporto priemones.

Prieš perduodami automobilį pervežimui, kruopščiai jį apžiūrėkite ir užfiksuokite jo būklę. Prieš pakraudami automobilį į sunkvežimį ar priekabą, paprašykite, kad šių logistikos paslaugų teikėjas taip pat atliktų automobilio apžiūrą, įvertintų jo buklę ir tinkamai ją dokumentuotų. Būtinai gaukite draudimo dokumentus, taip pat važtaraštį, kuriame būtų nurodytos konkrečios vežimo detalės, pavyzdžiui, datos ir paskirties vietos.

Galiausiai būtinai bendraukite su automobilių pervežimo įmone viso proceso metu. Užduokite klausimus ir įsitikinkite, kad suprantate, kas vyksta kiekviename etape. Profesionalios automobilių gabenimo paslaugos turėtų reguliariai teikti naujausią informaciją apie gabenimo eigą, kad galėtumėte būti ramūs, žinodami, jog jūsų transporto priemone rūpinamasi tinkamai.

Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, profesionalios Lietuvos automobilių pervežimo paslaugos gali užtikrinti, kad jūsų transporto priemonė į paskirties vietą atvyks greitai ir saugiai. Pasirinkę tinkamą automobilių transportavimo paslaugą, galite būti tikri, kad jūsų transporto priemonė bus saugiai ir patikimai gabenama iš vienos vietos į kitą. Rinkdamiesi įmonę savo automobilių gabenimo poreikiams, būtinai atsižvelkite į visas pirmiau nurodytas aplinkybes.