Motociklų supirkimas

Turite nenaudojamą motociklą? Nerandate jam pirkėjo arba neturite tam laiko? Tokiais atvejais nėra lengvesnės išeities, nei motociklų supirkimas. Parduodami savo motociklą supirkėjui, jūs galite tą padaryti labai greitai ir patogiai. O su VisiSupirkejai.lt pagalba, vienu mygtuko paspaudimo galite pasiekti visus Lietuvos motociklų supirkėjus. Tam reikia tiesiog užpildyti šią formą:

Kontaktai dėl supirkimo: El. paštas – info@visisupirkejai.lt ir Telefono nr. +370 6 58 41 124

Kokia yra motociklų supirkimo eiga?

Motociklų supirkimas

Motociklų supirkimas paprastai veikia tiap pat kaip ir automobilių supirkimas. Todėl jo eiga taip pat yra panaši ir susideda iš kelių žingsnių:

  1. Jūs individualiai susisiekiate su moto supirkėju ir apibūdinate savo motociklą. Arba užpildote aukščiau pateiktą moto supirkimo formą, kurią gaus visi Lietuvos motociklų supirkėjai ir laukiate jų skambučių bei pasiūlymų;
  2. Tikėtina, kad jums nurodytu el. paštu reikės atsiųsti motociklo nuotraukas, kad supirkėjas galėtų konkrečiau įvertinti motociklą ir jo stovį. Kitais atvejais supirkėjas turės atvykti motociklo apžiūrai. Tik tuomet jis galės jums pateikti preliminarią supirkimo kainą;
  3. Jei sąlygos jus tenkina, jūs susitariate dėl susitikimo laiko ir vietos (dažniausiai supirkėjas atvyks pas jus, į jums patogią vietą);
  4. Jei gyvoje motociklo apžiūroje nėra atrandame prieš tai nepastebėtų defektų, sandoris yra užbaigiamas. Supirkėjas pasirūpins reikiamais dokumentais, atsiskaitys su jumis iš karto ir pats išsiveš motociklą.

Tai yra universali transporto priemonių supirkimo eiga, kuri nesikeičia nepriklausomai nuo to, ar superkamas motociklas, motoroleris, automobilis ar kita transporto priemonė.

Kokie motociklai yra superkami?

Kaip ir auto supirkimo atveju, supirkėjai superka visų markių ir modelių motociklus. Superkami Honda, Jawa, BMW, Dnepr, Suzuki, Iž, Kawasaki, Aprilia, ATV, Ducati, Harley-Davidson, KTM, Yamaha bei kitų mažiau žinomų markių motociklai.

Motociklų supirkimas taip pat neapsiriboja tik tvarkingų dviračių transporto priemonių supirkimu. Moto supirkėjus taip pat domina seni, naudoti ar daužti bei nevažiuojantys motociklai. Jie gali turėti ir kitų defektų bei trūkumų (pvz. neturi techninės apžiūros ar draudimo) ir vis tiek suras savo pirkėją. Supirkėjus taip pat domina transporto priemonės, kurios yra skirtos ardymui ar utilizavimui.

Galiausiai, moto supirkimas neapsiriboja tik tipiniais motociklais. Supirkėjai taip pat perka motorolerius, mopedus, čioperius, supermoto ir triračius bei keturračius motociklus, sportinius/superbikes motociklus, sport touring ir cruisers motociklus (kruizerius), krosinius/enduro motociklus, taip pat sniego ir vandens motociklus.

Kaip matote, nėra svarbu, kokį motociklą turite – visoje Lietuvoje dirbantys moto supirkėjai domisi visomis išvardintomis transporto priemonėmis, visomis jų markėmis ir modeliai.

Superkamų motociklų markės

Kuo naudingas moto supirkimas?

Moto supirkimas

Motociklų supirkimas naudingas, kai reikia parduoti savo transporto priemonę greitai arba kai ji yra tokios būklės ir tokio stovio, kad galėtų sunkiai rasti pirkėją. Operatyvus ir greitas sandorio įgyvendinimas yra pagrindinė priežastis, kodėl moto pardavėjai renkasi būtent motociklų supirkimą.

Be to, supirkimas suteikia galimybę parduoti motociklą, kuris sunkiai rastų kitų pirkėjų. Pavyzdžiui, daužtas ar visai nevažiuojantis motociklas tikrai neras pirkėjo, kuriam transporto priemonė reikalinga naudotis iš karto.

Galiausiai, moto supirkėjai dirba visoje Lietuvoje bei motociklą nupirkti gali dar tą pačią dieną. Jie taip pat pasirūpina visais dokumentais, jų sutvarkymu, atsiskaitymu ir pačios transporto priemonės išgabenimu. Viskas yra daroma būtent pardavėjo patogumui, o tai didina moto supirkimo patrauklumą pardavėjams bei leidžia užsidirbti iš nenaudojamos transporto priemonės pardavimo.

Kas įtakoja motociklo supirkimo kainą?

Motociklo supirkimo kainą įtakoja daug veiksnių. Brangus motociklų supirkimas įmanomas, bet tik tuomet, jei transporto priemonė yra visapusiškai tvarkinga, geros būklės bei geros išvaizdos. Taip pat jei ji nėra labai sena, o jos markė bei modelis – nėra pigūs ir bekokybiški. Kitais atvejais, supirkimo kainą gali būti neigiamai paveikti automobilio techninės būklė, išvaizdos, kėbulo ir kitų mechaninių defektų. Kainą taip pat įtakoja motociklo rida bei kiti aktualūs pažeidimai.

Kaip greitai galima parduoti motociklą supirkėjui?

Didelė dalis moto supirkėjų dirba be išeiginių ir visoje Lietuvoje. Todėl dėl motociklo pardavimo galite susitarti ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais bei per šventes. Susisiekti su supirkėju individualiai galite bet kada, o pateikus supirkimo formą per mūsų platformą, pirmųjų skambučių ir pasiūlymų galite sulaukti per pirmąsias 15 minučių.

Nepriklausomai nuo pasirinktos dienos, supirkėjas prisiderins prie jūsų. Jis atvyks į jūsų pasirinktą vietą, jūsų pasirinktu laiku. Todėl jei turite poreikį savo transporto priemonę parduoti tą pačią dieną, dažniausiai tai yra įmanomas variantas. Jei supirkėjas yra iš jūsų miesto, supirkimas apskritai gali įvykti per kelias valandas ar greičiau.