Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-08-14

Šiame puslapyje informuojame jus apie mūsų politiką, susijusią su Asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės mūsų Paslauga.

Mes nenaudosime ir niekam neteiksime jūsų informacijos, išskyrus atvejus, aprašytus šioje privatumo politikoje.

Jūsų Asmeninę informaciją naudojame Paslaugai teikti ir tobulinti. Naudodamiesi Paslauga sutinkate, kad informacija būtų renkama ir naudojama pagal šią politiką. Jei šioje privatumo politikoje neapibrėžta kitaip, šioje privatumo politikoje vartojamos sąvokos turi tą pačią reikšmę kaip ir mūsų Sąlygose ir sąlygose, kurias galima rasti adresu.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Naudodamiesi mūsų Paslauga, galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmeninę informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija (toliau – Asmeninė informacija) gali būti, be kita ko, tokia:

Vardas ir pavardė
el. pašto adresas
Telefono numeris

Mes renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų Paslaugoje (“Žurnalo duomenys”). Šiuose žurnalo duomenyse gali būti tokia informacija kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų Paslaugos puslapiai, kuriuose lankotės, apsilankymo laikas ir data, šiuose puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika.

Slapukai

Slapukai – tai failai su nedideliu kiekiu duomenų, tarp kurių gali būti anoniminis unikalus identifikatorius. Slapukai siunčiami į jūsų naršyklę iš interneto svetainės ir saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.

Slapukus naudojame informacijai rinkti. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau, jei nesutinkate su slapukais, gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis.

Paslaugų teikėjai

Mes galime samdyti trečiųjų šalių bendroves ir asmenis, kad palengvintume mūsų Paslaugos teikimą, teiktume Paslaugą mūsų vardu, teiktume su Paslauga susijusias paslaugas arba padėtume mums analizuoti, kaip naudojama mūsų Paslauga.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų Asmens duomenų tik tam, kad galėtų atlikti šias užduotis mūsų vardu, ir yra įpareigotos jų neatskleisti ir nenaudoti jokiais kitais tikslais.

Saugumas

Mums svarbus jūsų Asmeninės informacijos saugumas, tačiau nepamirškite, kad joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100 % saugus. Nors stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones, kad apsaugotume jūsų Asmeninę informaciją, negalime garantuoti visiško jos saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame susipažinti su kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, privatumo politika.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Kartais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus informuosime jus paskelbdami naują Privatumo politiką šiame puslapyje.

Patartina periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad sužinotumėte apie bet kokius pakeitimus. Šios Privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią Privatumo politiką, susisiekite su mumis.