Automobilių supirkimas pagal markę

Kiekviena automobilio markė turi skirtingus privalumus ir trūkumus, o todėl ir skirtingą paklausą bei kainas. Be to, net jei markė yra išskirtinai paklausi, ne kiekvienas tos markės modelis turės tokią pačią paklausą. Automobilių supirkėjai superka praktiškai visų markių ir modelių automobilius, tačiau vieni vis tiek yra paklausesni, nei kiti. Tai gali įtakoti supirkėjui parduodamo automobilio kainą. Todėl yra svarbu susipažinti su tuo, kokiomis markėmis ir kokiais jų modeliais konkrečiai labiausiai domisi auto supirkėjai.

Nors supirkėjai superka visų markių ir modelių automobilius, natūralu, kad juos labiausiai domina Lietuvoje populiariausi automobiliai. Todėl čia aptarsime būtent paklausiausių Lietuvoje markių automobilius: Volkswagen, Opel, Audi, BMW, Toyota, Ford, Renault, Mercedes-Benz, Mazda, Peugot, Lada, Nissan, Mitsubishi, Volvo ir Honda. Jei jus domina kurių nors iš šių markių ar bet kokio kito automobilio supirkimas, prašome apsilankyti pagrindiniame VisiSupirkejai.lt puslapyje.

Taip pat, nepriklausomai nuo automobilio markės ir modelio, supirkėjams nėra svarbu ar jūsų automobilis yra techniškai tvarkingas. Lietuvoje yra superkami ir tvarkingi, ir daužti ar visai nevažiuojantys automobiliai, turintys bet kokių defektų. Žinoma, automobilio techninė būklė turės įtakos pardavimo kainai, tačiau iš esmės supirkėjus domina bet kokie automobiliai. Jie gali būti net skirti utilizavimui ar pridavimui į metalo laužą: supirkėjai vis tiek pateiks jums pasiūlymą.