Retro (senovinių) automobilių supirkimas

Žmonės gali norėti parduoti ne tik įprastus, naudotus automobilius. Kai kuriems gali būti aktualu rasti pirkėją ir turimiems retro (senoviniams) automobiliams. Jei pirmuoju atveju galimybių rasti pirkėją yra daug ir įvairių, tai pastaruoju atveju surasti, kas nupirks tokį automobilį yra sunkiau. Situacija tokia, kad retro automobiliai paklausą turi tik specifiniuose automobilių entuziastų sluoksniuose. Bet čia į pagalbą gali ateiti auto supirkėjai, kurie gali pasiūlyti retro (senovinių) automobilių supirkimo paslaugas.

Senoviniais automobiliais yra laikomi tokie, kurie turi teisę gauti istorinius registracijos numerius bei yra pagaminti seniau, nei prieš 30 metų. Tačiau jei automobilis formaliai neatitinka šių sąlygų, vis tiek galite drąsiai kreiptis į supirkėją, kuris galės jums pasiūlyti adekvačią kainą.

Kontaktai dėl supirkimo: El. paštas – info@visisupirkejai.lt ir Telefono nr. +370 6 58 41 124

Kokius senovinius automobilius perka supirkėjai?

Automobilių supirkėjai Lietuvoje superka visus senovinius automobilius, nepriklausomai nuo atskirų jų charakteristikų. Todėl per VisiSupirkejai.lt galite į supirkėjus kreiptis jei norite parduoti bet kokį senovinį automobilį, nes jie superka:

  • dėl bet kokių priežasčių nevažiuojančius senovinius automobilius;
  • daužtus ar kitų kėbulo įlenkimų ir deformacijų turinčius retro automobilius;
  • automobilius, turinčius kitų kėbulo ar bet kokių variklio, važiuoklės, elektronikos defektų ar gedimų;
  • senovinius automobilius, kurie turi bet kokių kitų problemų ir yra bet kokio stovio;
  • bet kokių gamybos metų, bet kokios markės ar modelio automobilius.

Kaip matote, jei senoviniam automobilius sunku rasti pirkėją tarp Lietuvos automobilių entuziastų ar kolekcionierių, tai tokių senovinių, retro automobilių supirkimas – geriausia išeitis, kuri turi daug privalumų:

  • greitas atsiskaitymas (įmanomas dar tą pačią darbo dieną);
  • visų dokumentų sutvarkymas (supirkėjas pasirūpina automobilio pirkimo-pardavimo sutartimi ir kitais senovinio automobilio pardavimui reikalingais dokumentais);
  • net jei automobilis nevažiuojantis, supirkėjas pats jį išsigabens iš jūsų kiemo, garažo ar kitos vietos, kuriame jis yra;
  • už retro automobilį supirkėjas galės pasiūlyti rinkos kainą, todėl nerandant pirkėjo kitais kanalais, jums tikrai nereikės savo transporto priemonės nupiginti.

Kiek supirkėjai moka už senovinius automobilius?

Kitų naudotų automobilių supirkimo kainas įvertinti yra lengviau, nei retro automobilių. Taip yra todėl, kad senoviniai automobiliai neturi nusistovėjusios rinkos, kur pasiūla ir paklausa nustaytų rinkos kainą.

Todėl senovinių, retro automobilių supirkimo kainos yra nustatomos individualiai, įvertinant daug skirtingų faktorių.