Automobiliai po lizingo: kaip ir kur pirkti?

Išperkamoji nuoma gali būti patraukli galimybė tiems, kurie nori vairuoti naujesnį automobilio modelį nemokėdami visos jo kainos. Tačiau ar žinojote, kad taip pat galite įsigyti ir automobilį po lizingo, kurį išperkamosios nuomos būdu buvo įsigijęs kitas asmuo? Lietuvoje tokiais naudotais automobiliais po lizingo prekiaujama jau ilgą laiką. O tokių automobilių populiarumas tik įrodo, kad perkant tokius automobilius, galima įsigyti tikrai puikią transporto priemonę pigiau nei kitur.

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami automobilį po lizingo?

Perkant anksčiau išperkamosios nuomos būdu įsigytą automobilį svarbu sužinoti kuo daugiau informacijos apie automobilį. Tikslas – įsitikinti, kad gaunate gerą pasiūlymą ir kad su automobiliu nėra jokių didelių problemų.

Pirmiausia ieškokite pernelyg didelio automobilio vidaus ir išorės nusidėvėjimo požymių. Patikrinkite, ar nėra įlenkimų, įbrėžimų ir rūdžių, taip pat kokių nors apmušalų ar prietaisų skydelio pažeidimų požymių. Taip pat svarbu užduoti pardavėjui klausimus apie tai, kaip dažnai automobilis buvo prižiūrimas, ir atlikti jo VIN patikrą.

Toliau, jei yra galimybė, turėtumėte atlikti bandomąjį važiavimą ir atkreipti dėmesį į automobilio veikimą. Įsiklausykite, ar nesigirdi keistų garsų, patikrinkite, ar tinkamai veikia visi valdymo įtaisai, ir įsitikinkite, kad visos saugos funkcijos veikia tinkamai.

Prieš įsipareigodami pirkti automobilį, esant galimybei, taip pat pravartu jį patikrinti pas mechaniką. Tai padės įsitikinti, kad nėra jokių paslėptų problemų, kurios vėliau gali brangiai kainuoti.

Patarimai, kaip rasti puikių anksčiau lizinguotų automobilių

Yra keli būdai, kaip rasti puikių anksčiau lizingu įsigytų automobilių pasiūlymų. Akivaizdžiausias būdas – ieškoti polizinginių automobilių ten, kur jie parduodami standartizuotai. Tai yra – polizinginiai.lt platformoje. Joje galite rasti daugybę automobilių, parduodamų po lizingo. Galite atlikti paiešką, filtruodami transporto priemones pagal markę, modelį, metus, kainą, kėbulo tipus, kuro tipą, greičių dėžę ir kitus kriterijus.

Taip pat galite parduoti ar keisti savo seną automobilį bei pasinaudoti įmonės komiso paslauga. Polizinginiai.lt, kaip ir kiti supirkėjai, siūlo nupirkti jūsų seną automobilį, atsiskaitant grynaisiais arba bankiniu pavedimu bei sutvarkant visus su transakcija susijusius dokumentus.

Kita galimybė – ieškoti tokių automobilių pasiūlymų didžiuosiuose naudotų automobilių skelbimų svetaines, kuriose galima rasti anksčiau lizingu įsigytų automobilių. Tikėtina, kad čia rasite gerų pasiūlymų, tačiau tai nėra standartizuotos tokius automobilius pardavinėjančios platformos, todėl rasti tokių automobilių ten gali būti sudėtingiau, nei aukščiau aprašytoje platformoje.

Vienaip ar kitaip, įsigyti automobilį po lizingo – puiki išeitis, tiek finansiškai, tiek kitomis prasmėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *