Naudotų automobilių skelbimų portalai

Viena iš populiariausių vietų parduoti arba pirkti naudotą automobilį yra automobilių skelbimų portalai. Lietuvoje yra nemažas auto skelbimų portalų pasirinkimas, kiekvienas kurių turi savų pliusų ir minusų. Vairuotojai gali rinktis tiek tarp specializuotų skelbimų puslapių, tiek tarp daug kitų sričių apimančių portalų. Šiame įraše apžvelgsime populiariausius ir geriausius naudotų automobilių pirkimo ir pardavimo skelbimų puslapius. Verta pastebėti, kad visuose aptariamuose auto skelbimų portaluose, vairuotojai gali rasti ir daugybę automobilių supirkimo skelbimų.

Autoplius.lt

Autoplius.lt – vienas didžiausių specializuotų auto skelbimų ir informacijos apie automobilius portalų Lietuvoje. Veikiantis nuo 2003 metų ir šiuo metu priklausantis UAB „Diginet LTU“, Autoplius.lt gali būti pasiekiamas lietuvių, rusų, latvių ir anglų kalbomis.

Portale galima talpinti įvairių tipų su automobiliais susijusius skelbimus. Talpinant skelbimą galima pasirinkti iš šių kategorijų:

 • Automobiliai
 • Mikroautobusai, autobusai, turistiniai nameliai
 • Motociklai, moto apranga
 • Krovininis transportas
 • Dalys
 • Padangos, ratlankiai
 • Vandens transportas
 • Priekabos ir puspriekabės
 • Statybos, sandėliavimo ir komunalinė technika
 • Paslaugos
 • Automobilių supirkimas
 • Žemės ūkio ir miško technika
 • Audio, video technika, navigacijos ir apsaugos sistemos
 • Transporto nuoma

Kiekviename skelbime galima patogiai nurodyti visą su parduodama transporto priemone susijusią informaciją: markę, modelį, pagaminimo datą, kėbulo ir kuro tipus, pavarų dėžę, durų skaičių, defektus, vairo padėtį, spalvą, ridą, darbinį tūrį, galią, VIN ir SDK numerius. Taip pat kitą papildomą informaciją. Automobilių pirkėjai gali lengvai surasti skelbimą pasinaudojant paiešką susiaurinančiu filtru, kur galima pasirinkti skelbimus pagal kiekvieną iš paminėtų informacinių kategorijų.

Šiuo metu Autoplius.lt portale yra beveik 36 000 aktyvūs naudotų automobilių skelbimai. Daugiau parduodama BMW, Volkswagen, AUDI ir Mercedes-Benz markių automobiliai.

Be naudotų automobilių skelbimų, Autoplius.lt lankytojams taip pat galia pasiūlyti ir daug kitos susijusios informacijos ir susijusių paslaugų. Pavyzdžiui, Autoplius.lt atlieka ir skelbima tyrimus bei straipsnius ir automobilių apžvalgas. Taip pat suteikia auto paskolas ir galimybę spręsti KET testus.

Autogidas.lt

Autogidas.lt – dar vienas specializuotas automobilių skelbimų portalas, kuris priklauso UAB „Vertikali Medija“. Palyginus su Autoplius.lt, tai yra kur kas mažesnis portalas, siūlantis ir mažesnį funkcionalumą. Pavyzdžiui, portalo paieška nėra tokia patogi, o filtrų pasirinkimas – kiek skurdesnis lyginant su konkurentais. Tiesa, talpinant skelbimą galima patogiai nurodyti kiek daugiau ypatumų apie parduodamą naudotą automobilį: galima nurodyti interjero, eksterjero, elektronikos, saugumo ir kitus ypatumus.

Palyginus su Autoplius.lt beveik 36 000 aktyvių skelbimų, Autogidas.lt portale rasite gerokai mažiau – tik kiek daugiau nei 10 000 aktyvių naudotų automobilių skelbimų. Nepaisant to, tai vis tiek yra vienas didžiausių Lietuvoje specializuotų auto skelbimų portalų.

Autogidas.lt portale galima talpinti ne tik naudotų automobilių skelbimų. Kur kas daugiau skelbimų patalpinta auto dalių kategorijoje – beveik 84 000 aktyvių skelbimų. Be jau minėtų kategorijų, Autogidas.lt portale galite rinktis skelbimus pagal šias kategorijas:

 • Automobiliai
 • Motociklai, jų dalys ir aksesuarai
 • Ratai, padangos ir ratlankiai
 • Žemės ūkio technika
 • Sunkusis transportas
 • Priekabos
 • Auto nuoma ir kitos auto paslaugos
 • Automobilių supirkimas
 • Krovimo ir sandeliavimo technika
 • Statybinė technika ir jos priedai
 • Miško ūkio technika
 • Turistiniai nameliai
 • Vandens transportas
 • El. paspirtukai, riedžiai, dviračiai ir kitos transporto priemonės

Be auto skelbimų paslaugos, Autogidas.lt gali pasiūlyti ir KET bilietų sprendimą, autokatalogą bei diskusijų apie automobilius forumą.

Automobilis.lt

Automobilis.lt – didžiausias nemokamas naudotų automobilių ir kitų auto skelbimų portalas. Tai – nuo 2001 metų veikiantis lietuviško kapitalo portalas.

Tai yra kur kas siauresnės specializacijos ir mažesnio funkcionalumo portalas lyginant su pagrindiniais konkurentais. Automobilis.lt portale galima talpinti tik lengvųjų automobilių, padangų/ratlankių ir auto paslaugų (įskaitant auto supirkimą) kategorijų skelbimus. Portalas taip pat nesiūlo kitų susijusių paslaugų bei netalpina kitos susijusios informacijos.

Viso portale yra patalpinta beveik 12 000 aktyvių lengvųjų automobilių skelbimų, apie 1 000 padangų/ratlankių bei auto paslaugų skelbimų.

Didžiausias Automobilis.lt privalumas – galimybė patalpinti skelbimą nemokamai.

Autoasas.lt

Autoasas.lt – pagrindinė portalo funkcija yra ne naudotų automobilių skelbimų, o atsiliepimų apie automobilius talpinimas. Tai yra didžiausio tokio tipo svetainė Lietuvoje, turinti tūkstančius unikalių lankytojų patalpintų atsiliepimų apie įvairių markių ir modelių automobilius.

Autoasas.lt portale taip pat talpinama kita su automobiliais susijusi informacija: automobilių anketos su techniniais duomenimis, įvairūs straipsniai, faktų apie automobilius rinkiniai, automobilių palyginimas.

Šiuo metu Autoasas.lt portale yra patalpinta beveik 3 000 naudotų automobilių skelbimai. Juos galima nesunkiai filtruoti pagal kainą, modelį, pagaminimo metus, kėbulo tipą ir kitus svarbiausius kriterijus. Tačiau kadangi auto skelbimai nėra pagrindinė portalo funkcija, skelbimų detalumas ir funkcionalumas yra ribotas palyginus su pagrindiniais konkurentais.

Autobonus.lt

Autobonus.lt – dar vienas mažesnių specializuotų nemokamų auto ir moto skelbimų portalų Lietuvoje. Portalo naudotų automobilių statistika panaši kaip ir prieš tai aptarto Autoasas.lt – puslapyje patalpinta per 3 300 aktyvių naudotų automobilių skelbimų.

Nepaisant to, kad Autobonus.lt aktyvumu negali lygintis su didžiausiais automobilių skelbimų portalais, savo funkcionalumo jis tikrai nenusileidžia niekam. Patogi ir išskirtinai daug pasirinkimų ir funkcijų turinti paieškos tikslinimo sistema leidžia lankytojams lengvai, patogiai ir efektyviai susiaurinti skelbimų kiekį pagal įvairias parinktis. Savo funkcionalumu Autobonus.lt galima lyginti su Autoplius.lt portalu, kuris yra šios rinkos lyderis.

Be naudotų automobilių ir motociklų skelbimų, Autobonus.lt taip pat turi auto naujienų, straipsnių, KET bilietų ir atsiliepimų apie automobilius skiltis.

Tačiau nemokamas skelbimų talpinimas turi savo kainą: Autobonus.lt portale daug vietos užima gana įkyrios reklamos, kurios mažina jo funkcionalumą ir spartumą.

Kiti skelbimų portalai

Lietuvoje taip pat įprasta auto skelbimus talpinti ne tik į specializuotus auto skelbimų portalus, bet ir į kitus, konkrečiose srityje nesispecializuojančius skelbimų puslapius. Pagrindiniai jų – Alio.lt ir Skelbiu.lt.

Nors abiem atvejais aktyvių patalpintų automobilių kategorijos skelbimų yra išties daug – atitinkamai apie 5 500 ir 32 000 – puslapio funkcionalumas nėra pilnai pritaikytas naudotų automobilių ar kitų susijusių skelbimų paieškai. Jei Alio.lt automobilių skelbimus galima filtruoti su būtent šiai kategorijai pritaikytomis funkcijomis, tai Skelbiu.lt turi tik bazinę paieškos funkciją. Tai tiesiogiai įtakoja ir talpinamų skelbimų kokybę, jų detalumą ir aktualumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *