Supirkėjų sąrašas

Čia pateikiamas visoje Lietuvoje veiklą vykdančių automobilių supirkėjų sąrašas. Šis sąrašas nereiškia, kad kiekvienas čia pateiktų supirkėjų bendradarbiauja su VisiSupirkejai.lt projektu. Tai taip pat nereiškia, kad už kiekvieno iš šių supirkėjų patikimumą atsako VisiSupirkejai.lt komanda. Su šiais supirkėjais susisiekite savo nuožiura, asmeniškai įvertinę jų veiklą, patikumumą. Atreipiame dėmesį, kad didžioji dalis automobilių supirkėjų yra fiziniai asmenys, nevisada savo veiklą įforminę teisiškai, todėl dažniausiai neturi juridinio statuso.

Automobiliukas.lt – UAB „Autopasiūlymas“ vykdomas automobilių supirkimo paslaugų puslapis. Įmonė supirkimo bei automobilių prekybos paslaugas teikia visoje Lietuvoje ir veiklą vykdo jau 3 metus. Įmonė neturi neigiamų atsiliepimų, kurie indikuotų prastą reputaciją rinkoje. Įmonė turi ENTP leidimą utilizacijai. Kontaktai: tel. nr.: +37064032292 ir el. paštas: info@automobiliukas.lt.

Automobiliusupirkimas123.lt – detaliai savo veiklą aprašantis supirkimo paslaugė teikėjas. Superka ne tik lengvuosius automobilius, bet ir daug kitų transporto priemonių, kurių nesuperka kiti supirkėjai. Taip pat teikia automobilių utilizavimo paslaugą. Kontaktai: tel. nr.: +37061432222.

Skubusautosupirkimas.lt – visoje Lietuvoje automobilius superkantis supirkėjas, savo veiklą vykdantis jau 6 metus ir nupirkęs beveik 700 automobilių. Supirkėjo teigimu, už automobilį mokama daugiau nei kitur. Taip pat siūlomi kiti standartiniai supirkimo paslaugos paketo privalumai: automobilio pasiėmimas, dokumentų sutvarkytas, momentinis atsiskaitymas ir t.t. Kontaktai: tel. nr.:
+37064849488 ir el. paštas: autosupirkimas321@gmail.com

Superkameautomobilius.lt – dar vienas gana detaliai savo veiklą aprašęs supirkėjas. Puslapyje išdėstytos priežastis, kodėl verta pasirinkti šį supirkėją. Jose minima: greitas ir paprastas pardavimas, superkami visų markių automobiliai, nemokamos konsultacijas, darbas visoje Lietuvoje, atsiskaitymas iš karto ir t.t. Kontaktai: tel. nr.: +370 64 119 119 ir el. paštas: superkameautomobilius@gmail.com.

Pavienių automobilių supirkėjų skelbimų galite ieškoti didžiausiuose Lietuvos portaluose: Skelbiu.lt bei Autoplius.lt.