Automobilių supirkimo eiga: nuo A iki Z

Automobilių supirkimo eiga

Jei nusprendėte parduoti savo automobilį, tuomet jūs turite kelis pasirinkimus. Galite bandyti savo transporto priemonę parduoti tradiciškai, tiesiogiai pirkėjui. Galbūt per pažįstamus, galbūt turguje, o galbūt per įvairius skelbimų portalus. Toks būdas parduoti automobilį – pakankamai ilgas, nes jūs negalite būti tikri, kad jūsų pasiūlymas sulauks susidomėjimo, kad gausite dominančių pasiūlymų ir kad sandoris apskritai įvyks. Tai – nekontroliuojami dalykai, todėl taip parduodami savo automobilį niekada nežinosite, kada ir už kiek jį parduosite.

Antras variantas yra daug paprastesnis, tai – automobilių supirkimas. Tai yra maksimaliai greitas ir paprastas būdas parduoti automobilį, nes vos tik susisiekę su automobilių supirkėju, jūs iš karto gausite pasiūlymą.

Dėl savo paprastumo ir sandorio sudarymo greičio, automobilių supirkimas tampa vis patrauklesniu pasirinkimu norintiems parduoti savo transporto priemonę. Čia aptarsime kaip atrodo automobilių supirkimo eiga.

Pasirinkite automobilių supirkėją

Pirma dalykas, kurį turite padaryti, tai pasirinkti automobilių supirkėją. Kai kurie supirkėjai veikia visoje Lietuvoje, tačiau dalis jų – tik tam tikruose miestuose ar regionuose. Todėl pirmiausia susiraskite supirkėją, kurį galėtų dominti jūsų pasiūlymas.

Susisiekus su vienu supirkėju jūs niekaip neįsipareigojate jam parduoti savo automobilį, todėl galite tą daryti tik norėdami išgirsti jo kainos pasiūlymą. Suprantama, kad savo pasiūlymą norite išsiųsti kuo didesniam skaičiui supirkėjų, kad vėliau galėtumėte išsirinkti didžiausią kainą pasiūliusį supirkėją.

Supirkėjai taip pat gali skirtis ir savo patikimu, todėl prieš apsispręsdami galutinai, pasidomėkite apie pasirinkto supirkėjo reputaciją: paskaitykite atsiliepimus internete, pažiūrėkite ar jis yra registravęs savo veiklą ir pan.

Išsiųskite užklausą

Žinoma, daug paprasčiau yra išsiųsti vieną išklausą visiems supirkėjams ar bent jau didesniam jų skaičiu. VisiSupirkejai.lt siūlo būtent tokią paslaugą, kur jums reikia užpildyti tik vieną užklausos formą ir ji nukeliaus visiems su mumis bendradarbiaujantiems auto supirkėjams.

Bet kuriuo atveju, užpildę formą ar tiesiog išsiuntę užklausą, atsakymą su pasiūlymu (-ais) turėtumėte gauti visai netrukus. Pildydami formą ar tiesiog siųsdami užklausą, jūs turėsite pateikti bendrinę informaciją apie savo automobilį, kad supirkėjas galėtų įvertinti jūsų pasiūlymą ir pateikti atitinkamą kainą. Jūsų bus prašoma nurodyti automobilio markę, modelį, pagaminimo metus, darbinį turį, bendrą techninę automobilio būklę.

Supirkėjai superka ne tik techniškai tvarkingus automobilius. Jie superka ir automobilius be techninės apžiūros, daužtus ar kitaip pažeistus. Be to, kai kurie supirkėjai superka ne tik lengvuosius automobilius, bet ir kitas transporto priemones.

Susitarkite dėl sandorio

Automobilių supirkėjas beveik visada automobilį pasiims pats, jums nereikės nieko daryti papildomai. VIskas, ką jums reikės padaryti, tai tiesiog susitarti dėl laiko ir vietos, t.y. kada ir kur supirkėjas gali atvažiuoti pasiimti jūsų transporto priemonę.

Taip pat galite susitarti ir dėl atsiskaitymo, nors dažniausiai tokie sandoriai vyksta grynaisiais pinigais, todėl nėra jokios tikimybės, kad kažkas jus apgaus.

Šis paprastas procesas yra priežastis, kodėl vis daugiau automobilius parduodančių žmonių renkasi automobilių supirkimą. O galimybę išsiųsti vieną užklausą visiems, gauti daug pasiūlymų ir iš jų išsirinkti geriausią garantuoja, kad pardavimo kaina tikrai nenukryps nuo rinkos kainos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *